КОРИСТУВАЧАМ

Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86
Локальна технічна підтримка:
+380 (44) 224-41-60

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Про інформування користувачів антивірусних продуктів Dr.Web при доступі до нерекомендованих та потенційно шкідливих сайтів

ТОВ «Доктор Веб» є російською юридичною особою, створеною та функціонуючою відповідно до Федерального закону від 08.02.1998 № 14-ФЗ «Об обществах з ограниченной ответственностью», а також інших законів Російської Федерації, що регулюють діяльність господарських суб'єктів. Основним видом діяльності ТОВ «Доктор Веб» є розробка та поширення програмних засобів інформаційної безпеки, відомих під торговою маркою Dr.Web. Антивірусні програми для ЕОМ сімейства Dr.Web не є обов'язковими для використання на території будь-якої країни; фізичні та юридичні особи, які обирають антивірусні програми для ЕОМ сімейства Dr.Web для захисту своїх інформаційних ресурсів та обчислювальних засобів, роблять це самостійно, ґрунтуючи свій вибір на пропонованому в даних програмах для ЕОМ функціоналі, з яким можна ознайомитися в загальнодоступній документації або шляхом використання повнофункціональної демонстраційної версії, також доступної всім бажаючим.

Всі дії із захисту користувачів здійснюються компонентами програм для ЕОМ сімейства Dr.Web тільки на локальних комп'ютерах користувачів або на серверах локальної мережі, що передбачає, зокрема, наявність інформаційних повідомлень перед доступом до різних сайтів в мережі Інтернет тільки для конкретного комп'ютера або користувачів мережі підприємства відповідно до обраної користувачами політики безпеки. Інформаційні повідомлення перед доступом до різних сайтів у мережі Інтернет є інструментом, використовуваним користувачем виключно на його власний розсуд. Таким чином, ТОВ «Доктор Веб» і програми для ЕОМ сімейства Dr.Web не здійснюють обмеження доступу до інформації (блокування) в цілому та до сайтів у мережі Інтернет зокрема.

Кожне звернення власників того чи іншого сайта в мережі Інтернет обов'язково розглядається відповідними службами ТОВ «Доктор Веб» стосовно коректності та необхідності демонстрації інформаційних повідомлень (визначається з урахуванням внутрішніх критеріїв) перед доступом до сайтів у мережі Інтернет. Якщо службами ТОВ «Доктор Веб» буде встановлено, що інформаційні повідомлення перед доступом до будь-якого сайта в мережі Інтернет застосовуються некоректно, зміни до відповідних баз антивірусних програм для ЕОМ сімейства Dr.Web вносяться негайно.

Російський розробник антивірусів Dr.Web

Досвід розробки з 1992 року

Dr.Web користуються в 200+ країнах світу

Понад 71% доходу компанії — продажі бізнес-клієнтам

Технічна підтримка 24х7х365 UA|RU|En

Dr.Web © «Доктор Веб» 2003 — 2022

ТОВ "Дата Протекшн" є офіційним представником на території України виробника програмної продукції під торговою маркою Dr.Web®